Malonogometno natjecanje u dvorani Sjever!

Autor: Bruno Čengić, 2. 11. 2011.

Danas (2.11.) se održalo nogometno natjecanje u Đakovu u dvorani Sjever.

U našoj skupini  utakmice su odigrali: Čolnić, Gorjani i Viškovci.

Prvu utakmicu su igrali Viškovci i Gorjani.

U prvom poluvremenu nadmoć su imali Gorjani, s velikim postotkom posjeda lopte i većim brojem napada. U prvom poluvremenu realizirana su 2 gola sa strane Gorjana, a u drugom poluvremenu 2 sa strane Viškovaca. U drugom poluvremenu nadmoć su također imali Gorjani, ali su par akcija Viškovaca, s 2 realizacije okončali utakmicu s konačnih 2:2.

Drugu utakmicu su odigrali Čolnić i Gorjani. Čolnić je odmah započeo utakmicu sa realizacijom.

Imali su potpunu prevlast i u prvom i drugom poluvremenu. Gorjani su imali dobrih prilika ali nisu realizirali. Utakmica je završila sa 7:0, Čolnić je odnio pobjedu.

Treću utakmicu odigrali su Čolnić i Viškovci. Čolnić je također odmah započeo sa realizacijom.

U oba poluvremena Čolnić je imao prevlast nad posjedom lopte i napadima.

Utakmica je završila sa 4:1 za Čolnić.

I tek toliko da se zna da je ekipa Čolnića na kraju i osvojila turnir i tako se plasirala na županijsko natjecanje. Sretno im bilo!!!