Izlet u Cinestar Osijek

Autor: Tihana Pavić Varga, 11. 5. 2023.

Jučer su se učenici predmetne nastave i njihovi razrednici s knjižničarkom Tihanom, nakon održane nastave uputili u Osijek u trgovački centar Portanova i kino Cinestar. Kako bi njegovali pozitivno ozračje među djecom, a istovremeno upoznavali filmsku umjetnost i razvijali kulturno ponašanje, izlet u kino je bio logična stvar. Ovo je također bila jedna od ativnosti kojima radimo na povećanju motivacije kod djece u sklopu našeg Erasmus+ projekta "Motivacija učenika i učitelja u postpandemijsko doba". Gledali smo film Dungeons&dragons: čast lopova. Prepun akcije, komičnih scena i zabave film nas je držao napetima do samog kraja. Jako smo se dobro zabavili, a nakon kina sretno i puni doživljaja vratili kući.