preskoči na sadržaj

Osnovna škola Gorjani

Login
idemo u srednju ....

e-Dnevnik

Raspored vožnje školskog autobusa

VAŽNO - za učitelje!!!

www.ettaedu.eu

Sudjeluj i ti!

Anketa (mala)
Koja je za Vas najvažnija stvar na svijetu?






Brojač posjeta
Ispis statistike od 14. 1. 2010.

Ukupno: 122652
Ovaj mjesec: 587
Ovaj tjedan: 1
Danas: 1
KALENDAR
« Srpanj 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Prikazani događaji

Korisni linkovi :)

Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Natjecanja učenika u školskoj 2017./2018. godini
Autor: Maja Greganović, 7. 5. 2018.

Čestitamo svim učenicima koji su u ovoj školskoj godini izrazili želju i volju za sudjelovanjem na školskim i županijskim natjecanjima te time pokazali što znaju i mogu!

Koji su sve učenici sudjelovali na natjecanjima pogledajte pod opširnije.

 

INFORMATIKA

 

 

školsko

županijsko

 

 

 

 

Nela Jukić (5.)

Nela Jukić (5.)

 

Josip Antunović (6.)

Josip Antunović (6.)

 

Tin Stipić (6.)

 

 

Tomislav Ivanović (7.)

 

 

Ivana Perić (7.)

 

 

Dino Tomić (7.)

 

 

Gabrijel Majdenić (7.)

 

 

 

 

 

HRVATSKI JEZIK

 

 

Školsko

 

 

 

 

 

Klara Birtić (7.)

 

 

Ivana Perić (7.)

 

 

Lucija Šipoš (7.)

 

 

 

 

 

VJERONAUČNA OLIMPIJADA

 

 

školsko

županijsko

nadbiskupijsko

 

 

 

Zvonimir Keglović (6.)

Zvonimir Keglović (6.)

Zvonimir Keglović (6.)

Klara Birtić (7.)

Klara Birtić (7.)

Klara Birtić (7.)

Ivana Perić (7.)

Ivana Perić (7.)

Ivana Perić (7.)

Lucija Šipoš (7.)

Lucija Šipoš (7.)

Lucija Šipoš (7.)

Dino Tomić (7.)

 

 

 

 

 

TEHNIČKA KULTURA

 

 

školsko

županijsko

 

Nela Jukić (5.)

Nela Jukić (5.)

 

Josip Antunović (6.)

Josip Antunović (6.)

 

Katarina Markotić (6.)

Marija Pavić (8.)

 

Marija Pavić (8.)

 

 

 

 

 

DANAS MALI, SUTRA VELIKI MAJSTOR

 

županijska razina

 

 

 

 

 

Ivana Perić (7.)

 

 

Dino Tomić (7.)

 

 

Tomislav Ivanović (7.)

 

 

Josip Antunović (6.)

 

 

 

 

 

KLOKAN

 

 

 

 

 

Lara Jagodić (4.)

 

 

David Markotić (4.)

 

 

Manuel Matić (4.)

 

 

Marija Milković (4.)

 

 

 

 

 

MATEMATIKA

 

 

školsko

 

 

 

 

 

Marko Birtić (4.)

 

 

Lara Jagodić (4.)

 

 

David Markotić (4.)

 

 

Josip Antunović (6.)

 

 

Zvonimir Keglović (6.)

 

 

Ivana Perić (7.)

 

 

 

 

 

PRVA POMOĆ

 

 

 

 

 

Klara Lucić (7.)

 

 

Lucija Šipoš (7.)

 

 

Klara Birtić (7.)

 

 

Magdalena Gregačević (8.)

 

 

Katarina Jeleč (8.)

 

 

 

 

 

BIOLOGIJA

 

 

školsko

 

 

 

 

 

Klara Lucić (7.)

 

 

Maja Đelatović (7.)

 

 

 

 

 

KROS

 

 

međuopćinsko

 

 

 

 

 

Leonarda Matijević (5.)

 

 

Lucija Đelatović (6.)

 

 

Ines Mikulandra (6.)

 

 

Josipa Dizdar (6.)

 

 

Lucija Šipoš (7.)

 

 

Ivana Perić (7.)

 

 

Antonia Jozipović (8.)

 

 

Anamarija Birtić (8.)

 

 

 

 

 

ATLETIKA

 

 

međuopćinsko

 

 

 

 

 

Zvonimir Keglović (6.)

 

 

Ivan Ivanović (6.)

 

 

Mihael Pavić (7.)

 

 

Dino Tomić (7.)

 

 

Tomislav Ivanović (7.)

 

 

Luka Bilušić (8.)

 

 

Damir Krsnik (8.)

 

 

 

 

 

Lucija Đelatović (6.)

 

 

Ana Jozipović (6.)

 

 

Ines Mikulandra (6.)

 

 

Barbara Drlić (7.)

 

 

Anamarija Birtić (8.)

 

 

Antonia Jozipović (8.)

 

 

 

 

 

STOLNI TENIS

 

 

međuopćinsko

 

 

 

 

 

Klaudia Birtić (5.)

 

 

Anamarija Birtić (8.)

 

 

Antonia Jozipović (8.)

 

 

 

 

 

NOGOMET

 

 

međuopćinsko

županijsko

 

 

 

 

Leonarda Matijević (5.)

Leonarda Matijević (5.)

 

Klaudia Birtić (5.)

Klaudia Birtić (5.)

 

Lucija Đelatović (6.)

Lucija Đelatović (6.)

 

Ines Mikulandra (6.)

Ines Mikulandra (6.)

 

Ana Jozipović (6.)

Ana Jozipović (6.)

 

Josipa Dizdar (6.)

Josipa Dizdar (6.)

 

Klara Birtić (7.)

 

 

Gorana Urban (8.)

 

 

Anamarija Birtić (8.)

 

 

Antonia Jozipović (8.)

 

 

 

 

 

Ivan Meštrić (5.)

 

 

Petar Tomić (5.)

 

 

Josip Antunović (6.)

 

 

Ivan Ivanović (6.)

 

 

Zvonimir Keglović (6.)

 

 

Tin Stipić (6.)

 

 

Tomislav Ivanović (7.)

 

 

Dino Tomić (7.)

 

 

Luka Bilušić (8.)

 

 

 





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju