Poklade

Autor: Maja Greganović, 14. 2. 2024.

Kao što smo i najavili, jučer su naši učenici i učitelji obišli sela maštovito i kreativno maskirani. Hvala svima koji su nas dočekali, koji su nam mahnuli, a posebno onima koji su nas i ugostili (majke, Općina Gorjani, DV Krijesnica).
Nakon toga su se učenici uputili u dvoranu gdje je povjerenstvo imalo jako težak posao - izabrati najbolje pojedinačne i grupne maske. Između ostalih nagrađeni su Flintstonesi, Izgubljeni u svemiru, Svatovi te Ovčice s lovcem i vukom. Najboljom pojedinačnom maskom proglašena je Antonela Roccuzzo, Messijeva žena. Najbolju masku među učiteljima izabrali su učenici, Dino Flintstone.

Maštovite maske te kako smo se zabavili, možete pogledati u našoj fotogaleriji.