Sportski dan

Autor: Gabrijela Jukić, 5. 6. 2017.

Povodom obilježavanja Dana škole, u petak 2. lipnja je u našoj školi proveden nenastavni dan kojeg su obilježile razne sportske aktivnosti učenika i učitelja. Uz lijepo proljetno vrijeme našlo se i za svakoga ponešto od ponuđenih sportskih aktivnosti... od natjecanja u bacanju loptice u dalj, odbojke, nogometu starijih i mlađih učenika i učenica, graničaru te poligonu za učenike razredne nastave pa sve do natjecanja učitelja u stolnom tenisu, odbojci, košarci, badmintonu... Za one manje sklone sportskim aktivnostima, bile su organizirane reciklažne radionice iz tehničke kulture te izložba naših Povjesničara koju su posjetili i poneki roditelji.

foto-galeriji možete vidjeti kako je protekao Sportski dan.