Poziv svima!!!

Autor: Damir Jukić, 24. 2. 2016.

Svi znamo da se nalazimo u vremenu Korizme, vremenu odricanja i činjenja dobrih djela. Stoga smo upravo sada odlučili pokrenuti humanitarnu akciju kojom bismo pomogli onima koji se nalaze u puno težem položaju od nas samih.

Prikupljat ćemo donacije za socijalnu samoposlugu u Osijeku koju vodi udruga Rijeka ljubavi.

Nećemo prikupljati novac, nego isključivo trajne, nekvarljive prehrambene proizvode kao što su gotove juhe, tijesta, konzervirana hrana (pašteta, mesni narezak, grah), ulje, šećer, brašno, sol, zimnica... Sve što može dugo stajati bez da se pokvari.

Ne morate nositi puno, niti puno trošiti na kupovinu takvih proizvoda. Donesite onoliko koliko možete, jedno ulje, dvije konzerve,..., uz vrijednosti 5, 10, 20 kuna bit će sasvim dovoljna.

Donacije ćemo prikupljati u školi do 18.3.2016. nakon čega će se one prevesti u udrugu Rijeka ljubavi, odakle oni dalje prosljeđuju svojim korisnicima. Korisnici udruge su ljudi koji si ne mogu priuštiti kupovati hranu.