Dani Kruha

Autor: Martina Pavić, 21. 10. 2013.

18.10.2013.god. obilježili smo Dane kruha u kojoj su glavna tema bile - jabuke. Učenici nižih razreda pekli su kolače, a potom su zajedno sa svojim učiteljima posjetili Dom za starije i nemoćne u Gorjanima. Učenici 5.-8. razreda išli su u školski voćnjak ubrati plodove. Nakon toga izlagali su svoje delicije koje su donijeli od kuće u školskom dvorištu. Taj dan posjetio nas je  načelnik Ivan Lović  te velečasni Branimir Mađarac koji su zajedno s nama uživali u prekrasnom vremenu i zajedničkom druženju. Učenici Područne škole također su obilježili taj dan pečenjem kolača i raznih slastica zajedno sa svojim učiteljicama i mamama. Taj dan je protekao divno uz pregršt smijeha i konzumiranje raznovrsnih slastica napravljenih upravo od te divne voćke – JABUKE  :)

by Martina