Osijek i Božićni tramvaj

Autor: Marko Spajić, 4. 12. 2019.

U srijedu, 4. prosinca, učenici razredne nastave naše matične škole u Gorjanima i područne škole u Tomašancima posjetili su grad Osijek. Pogledali su predstavu “Božićna panika” u Dječjem kazališu Branka Mihaljevića. Nakon predstave uputili su se na Trg Ante Starčevića, gdje ih je čekao Božični tramvaj. Tijekom vožnje tramvajem upoznali su vilenjaka Zvonka koji im je objašnjavao tko su zapravo vilenjaci i koja je njihova uloga u vrijeme blagdana Božića. U tramvaju ih je Iznenadio i sam Djed Božićnjak koji im je podijelio prigodne poklone. Izašavši na Božićnoj stanici, uputili su se na objed u McDonalds, a nakon objeda krenuli svojim kućama. Kako su se proveli, pogledajte u našoj fotogaleriji.